LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 30-04, 14:52

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 184 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 12-02, 02:07 
Image


Rytas Ultras turpina Ledus laikmetu veljoprojam - tas izsauc basketbola kluba vadibas reakciju!

Ieprieksh visu laiku Rytas faniem bija izdalitas bezmaksas ieejas kartes (nezinu vai ta ir taisniba, jo itka man stastits ka visi perk biletes u.t.t.), bet sakara ar to ka Lietuvos Rytas atbalstitaju grupejums RYTAS ULTRAS pieteikushi - "ICE AGE" (leduslaikmets, sakara ar kluba nievajosho attieksmi pret atbalstitajiem), basketbola klubs nolemis atcelt visiem atbalstitajiem izdalitas bezmaksas ieejas kartes ar kuram atbalstitaji apmeklejushi savas iemilotas komandas speles bezmaksas! Kluba vadiba paskaidroja ka vinji nevelas nakt preti cilvekiem, kuri "boja kluba telu"! :?: :?: :?: tadejadi ari tiek liegta bezmaksas spelu apmeklejums!


karoce vel tur rakstits ka tomer Ultras neiet ar bezmakas biletem, bet nu tas ir iztulkojot visu kopuma no Google translitor :D

pilns raksts te : http://www.krepsinis.net/lietuvos-ryto- ... 33909.html


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 12-02, 02:27 
atradu vel interesantu materialu!!! http://www.basketnews.lt/news-28045-lie ... iganu.html

Image

apnika tulkot, bet redzams ka viss ir del Rytas augstak redzama plakata!!! tulkot netulkoshu var saprast! :( zel ka klubs nesaprot ko atbalstitaji grib panakt! :(





"Ultra" sevi Viļņas "Lietuvas Rīts" līdzjutējiem vairs nebūtu pieņemti bez maksas saglabāt komandas mājas spēles. Capital Club līderi aršiausių atbalstītāji nolēma atsaukt atļauju, kas bija daļa no faniem sērkociņi "Lietuviešu Rīts" arēnā.

"Vai nevēlaties atbildēt uz tiem cilvēkiem, kuru uzvedība nav godu kluba nosaukumu ar citiem faniem, pretinieku komandas un līgas līderiem" - dienas laikraksta "Lietuvas Rīts" sacīja kluba priekšsēdētājs John Vainauskas.

Saskaņā Vainauskas, šis lēmums tika kauns ietekmē fanu kluba aktivitātēm. Pēdējā gada laikā mačā Panevezys bija jādedzina pilsēta arēnā krēsli, šajā sezonā ieži apmėtytas Utena "Juventus fans autobuss met poster aizskarošu Vidas Ginevičius.

"Jautājums ir - kādas viņiem rūp visvairāk? Komandas vai paši? "- Retoriski jautāja Vainauskas.

Fani, kas vēlas iekļūt playoff, šodien būs iegādāties biļetes uz Alapin Kedainiai Nevezio. No nākamās sezonas fani varēs iegādāties speciālajiem kontiem, kas kopā saņems kluba preces.

"Viens vai biežāk ļaunprātīgi plakātus kluba vadītāji nav baidīt. Neskatoties uz iespējamo darbību loku, lēmumu nevar aizstāt - visas vietas "Lietuviešu Rīts" arēnā tiks samaksātas. Nosacījumus attiecībā uz piekļuvi īpašiem vērā playoff tiks piešķirts tikai tiem faniem, kas rūpējas par komandu, nevis dīvains izteiciens ", - sacīja vadītāja klubs Vilnius.


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 12-02, 13:47 
PEC neoficjalas informacijas Rytas Ultras var teikt vairak pec galvena kluba direktroa izteikumiem, kur tika nolieti ar samazgam Rytas Ultras var teikt ir partraukushi savu pastaveshanu, bet tas ir neoficjali uzzinats! officjali nav nekada informacija! zel ka ta!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 12-02, 22:26 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Rīt uzrakstīšu informāciju, iegūtu no pirmavotiem.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13-02, 13:17 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Tātad, Rytasiem esot radušās ļoti nopietnas domstarpības ar klubu, ļoti nopietnas. Nu jau nav apmeklētas un atbalstītas kādas 10 spēles - ne mājas, ne izbraukuma. Pieteikts protests, kas saucas Ice Age. Ultrasiem anulētas ieejas kartes uz mājas spēlēm. Nu karoče tur izskatās ka diezgan liels žops.

reko man rakstīja viens no Rytas Ultras līderiem:

da eto uze davno s rukavodstom sorimsia.. tipa my chuligany, my vsio lamaem i tak dalee, potom ze vsiali igraka s zalgiris kaunas, kotorogo my o4en nelubili, zdelali baner, shto on prostitutka, klub snovo nagnal na nas, igraki toze nacili bujanit' potom jechaliv belgrad, dogovorilis za ranee s klubom sto on nam dast 10 biletov na ma4. no on nas o4erednoj raz kinul, kogda my priehali v belgrad skazali sto eti bilety sponsoram, togda my resili zdelat protest, tipa ice age.. poehali v druskininkai, rytas tam igral hoteli pokazatdrugoj baner, ice age, prodolzaetsa, no ohrana s mentami zapretili eto delat, potom kak ohrana skazala, sto klub bo'itsa etih protestov, drugoj den' snovo rytas igral v druskininkai, snovo dolzen byl byt' baner, komanda bez fanov, komanda bez budus4evo.. snovo ohrana s mentami. nu i posle etogo v gazete Lietuvos rytas napisano. sto klubu my nenuzny, sto my chuligani, sto v belgrad poehali i nekomu pro eto neskazali, i sto pro bilety nam oni nicego neznali, sto my nagnali na igraka kotoryj igral v Kaunase bez pri4iny i tak dalee..
nu koro4e poizdevalis nad nami
nu i sias my vkinuli v svoj sait otvet pro eto, jesli vashyje ponimajut na litovskom to mozete perevesti

izmantojot google transleitoru es kopēju tik iekšā un tulkoju, varēja saprast. rekur var palasīt un patulkot smile http://rytas-ultras.lt/

principā viņš saka tā: nu Rytas Ultras budut zit' no neznaju ili s Lietuvos rytas'om

tā ka tā.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-02, 22:44 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
Blogs: Ultru kari atgriežas Rīgā (+ video)

Šodien Daugavas sporta namā beidzot atgriezās tā Latvijas basketbola sajūta, kas valdīja pirms pāris gadiem. Rīgas derbijs starp ''Barons'' un VEF komandām ienesa kaislības gan laukumā, gan ārpus tā.

http://sportacentrs.com/basketbols/lbl/ ... riga_video


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-02, 00:16 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
Abu pušu versijas būs? sc komentāru lasīšana, protams, atkal balansē uz robežas smieties vai raudāt

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-02, 12:55 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
man versija jau ir izklāstīta - neplānota bet ļoti izdevusies individuālā akcija :)
neiznu ko lai raksta, zb man šodien jau drukāt, pilnu sportacentru pierkastījis esmu :)

Jautājums kārlim - kāpēc pameti tribīnes spēles laikā ? Vai tad tā dara īstens fans ?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-02, 14:23 
528 wrote:
man versija jau ir izklāstīta - neplānota bet ļoti izdevusies individuālā akcija :)
neiznu ko lai raksta, zb man šodien jau drukāt, pilnu sportacentru pierkastījis esmu :)

Jautājums kārlim - kāpēc pameti tribīnes spēles laikā ? Vai tad tā dara īstens fans ?


iemesls kadel pametu tribines - man jau vajadzeja pec puslaika braukt uz Rigas Auto ostu, jo man bija autobuss, bet ta ka pierunaju ka man atbrauc pakal ar mashinu tad vareju palikt par 20 minutem ilgak! kadel un kur bija jabrauc - netaisos skaidrot PRIVATA Lieta!


par manu skatijumu uz attiecigo situaciju, kas radas un kads ir mans personigais viedoklis - atkartoshos - nevajag jaukt jusu attieksmi pret mani pret visu fanu klubu! to ka ja viri domaju ka nekludishos pietiekama alkahola reibuma no sakuma jau atnemot karogu un metot pa zemi - ok jums tas liekas normali, bet nu nezinu atnemt puikam - biki nebija zolidi...
Pecak par spietoshanu ap mums visu speles laiku, kaut kadu repliku izteikshanu no 2-3 cilvekiem, kas stav tieshi man aiz muguras un pie tam jutas lepns par to ... nu nezinu nezinu ... Talak tevis pasha (528) ieshana garam musu sektoram un pagraba "zagliga" veida karogus, kurus pecak ar skerishu palidzibu ari sagrieza ... paldies ka radi man personigus zaudejumus vecit, jo tie tika sagadati par manu personigu naudu! liels paldies tev ... tik pat labi vel vareji kadam no faniem sominu panemt, maku u.t.t. reali nekas ipashi nemainitos shaja sakara - Zagliga un zemiska riciba...


Ta pat par palaistajam baumam, ko vareju lasit viena no LM atbalstitaju komentariem - par to ka itka mes planojam tur jus parmacit u.t.t. neklusti smiekligs ludzu palaizot shadas baumas! plus vel jo vairak klausoties savus mazos varonishus, kas sava starpa skola viens otram sola visu kaut ko u.t.t.

plus ja vel dazs labs musu fanu klubu uzskata ka Ultras tad atkartoshos - ne mes neesam ultras un shaubos vai busim... uz izlasi ja, bet uz Vefu man tas nav prioritate izvirzit ultru stilu!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-02, 15:35 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Atrunas atrunas atrunas

akcija bija pret vef fanu grupējumu, nevis pret tevi, man pajāt kas un par kādu naudu taisīja karogus, tā ir fanu atribūtika un jums, kā minētā fanu kluba pārstāvjiem, tā ir jāsargā - nenosārgāji, neraudi.
Pirms spēles viss varēja arī biegties savādāk, daudz sliktāt priekš jūsu grupējuma, sakat paldies, ka beidzās tā, kā beidzās - tikai viens karogs pa zemi.

Šķiet ka tev ir paranoja - neviens ap jūsu sekotoru nespietoja visu spēles laiku. Vienīgais, kas tajā pusē bija, tas ir viens cilvēks, tuvu stāvošs mums ar fotokameru, kas fotogrāfēja mūsu sektoru un nav iesaistīts aktīvajā atbalstīšanā.

Baumas par attiecīgo lietu nepalaidu es, seko vairāk līdzi ko tavi mazie spamo visādos sporta portālos un citādos forumos - mums ir zināms kurš ir kurš. Lai pievalda savas mutes.

Jūs neesat Ultras, mēs esam - rēķinaties ar to.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-02, 01:59 
528 wrote:
Atrunas atrunas atrunas

akcija bija pret vef fanu grupējumu, nevis pret tevi, man pajāt kas un par kādu naudu taisīja karogus, tā ir fanu atribūtika un jums, kā minētā fanu kluba pārstāvjiem, tā ir jāsargā - nenosārgāji, neraudi.
Pirms spēles viss varēja arī biegties savādāk, daudz sliktāt priekš jūsu grupējuma, sakat paldies, ka beidzās tā, kā beidzās - tikai viens karogs pa zemi.

Šķiet ka tev ir paranoja - neviens ap jūsu sekotoru nespietoja visu spēles laiku. Vienīgais, kas tajā pusē bija, tas ir viens cilvēks, tuvu stāvošs mums ar fotokameru, kas fotogrāfēja mūsu sektoru un nav iesaistīts aktīvajā atbalstīšanā.

Baumas par attiecīgo lietu nepalaidu es, seko vairāk līdzi ko tavi mazie spamo visādos sporta portālos un citādos forumos - mums ir zināms kurš ir kurš. Lai pievalda savas mutes.

Jūs neesat Ultras, mēs esam - rēķinaties ar to.


beidzot vsm saka stradat Ultras.lv man :d

tatad man radas divi jautajumi - 1. kads tev(BU) ir naids pret VEF RIGA faniem?
2. uz kadu atbildes reakciju jus pashi cerejat 5dien no mums?


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-02, 09:44 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
1. Pārāk daudz jūsējie mutes palaiž un jūs esat mūsu pretnieki, derbijs taču bija.
2. Neko necerējām, jo zinājām ka nekādas reakcijas nebūs.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-02, 14:43 
Offline
ultras

Joined: 10-10, 14:57
Posts: 80
Karlis wrote:
528 wrote:
man versija jau ir izklāstīta - neplānota bet ļoti izdevusies individuālā akcija :)
neiznu ko lai raksta, zb man šodien jau drukāt, pilnu sportacentru pierkastījis esmu :)

Jautājums kārlim - kāpēc pameti tribīnes spēles laikā ? Vai tad tā dara īstens fans ?


iemesls kadel pametu tribines - man jau vajadzeja pec puslaika braukt uz Rigas Auto ostu, jo man bija autobuss, bet ta ka pierunaju ka man atbrauc pakal ar mashinu tad vareju palikt par 20 minutem ilgak! kadel un kur bija jabrauc - netaisos skaidrot PRIVATA Lieta!


par manu skatijumu uz attiecigo situaciju, kas radas un kads ir mans personigais viedoklis - atkartoshos - nevajag jaukt jusu attieksmi pret mani pret visu fanu klubu! to ka ja viri domaju ka nekludishos pietiekama alkahola reibuma no sakuma jau atnemot karogu un metot pa zemi - ok jums tas liekas normali, bet nu nezinu atnemt puikam - biki nebija zolidi...
Pecak par spietoshanu ap mums visu speles laiku, kaut kadu repliku izteikshanu no 2-3 cilvekiem, kas stav tieshi man aiz muguras un pie tam jutas lepns par to ... nu nezinu nezinu ... Talak tevis pasha (528) ieshana garam musu sektoram un pagraba "zagliga" veida karogus, kurus pecak ar skerishu palidzibu ari sagrieza ... paldies ka radi man personigus zaudejumus vecit, jo tie tika sagadati par manu personigu naudu! liels paldies tev ... tik pat labi vel vareji kadam no faniem sominu panemt, maku u.t.t. reali nekas ipashi nemainitos shaja sakara - Zagliga un zemiska riciba...


Ta pat par palaistajam baumam, ko vareju lasit viena no LM atbalstitaju komentariem - par to ka itka mes planojam tur jus parmacit u.t.t. neklusti smiekligs ludzu palaizot shadas baumas! plus vel jo vairak klausoties savus mazos varonishus, kas sava starpa skola viens otram sola visu kaut ko u.t.t.

plus ja vel dazs labs musu fanu klubu uzskata ka Ultras tad atkartoshos - ne mes neesam ultras un shaubos vai busim... uz izlasi ja, bet uz Vefu man tas nav prioritate izvirzit ultru stilu!


Vai tad tu kā VEFa Scream crew vadītājs (pieņemu, ka tu tāds esi), jau ļoti labu laiku iepriekš zinot, ka konkrētajā datumā un konkrētajā laikā būs Rīgas derbijs, un visticamāk nojaušot, ka BU būs speciāli sagatavojušies, nevarēji savus plānos pakārtot tā, lai tev būtu jābrauc prom stundu vēlāk?

Ja tev pašam nav optimāla attieksme pret SC, nebrīnies, ka citiem tā ir vēl sliktāka.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-02, 15:59 
Jogurts wrote:
Karlis wrote:
528 wrote:
man versija jau ir izklāstīta - neplānota bet ļoti izdevusies individuālā akcija :)
neiznu ko lai raksta, zb man šodien jau drukāt, pilnu sportacentru pierkastījis esmu :)

Jautājums kārlim - kāpēc pameti tribīnes spēles laikā ? Vai tad tā dara īstens fans ?


iemesls kadel pametu tribines - man jau vajadzeja pec puslaika braukt uz Rigas Auto ostu, jo man bija autobuss, bet ta ka pierunaju ka man atbrauc pakal ar mashinu tad vareju palikt par 20 minutem ilgak! kadel un kur bija jabrauc - netaisos skaidrot PRIVATA Lieta!


par manu skatijumu uz attiecigo situaciju, kas radas un kads ir mans personigais viedoklis - atkartoshos - nevajag jaukt jusu attieksmi pret mani pret visu fanu klubu! to ka ja viri domaju ka nekludishos pietiekama alkahola reibuma no sakuma jau atnemot karogu un metot pa zemi - ok jums tas liekas normali, bet nu nezinu atnemt puikam - biki nebija zolidi...
Pecak par spietoshanu ap mums visu speles laiku, kaut kadu repliku izteikshanu no 2-3 cilvekiem, kas stav tieshi man aiz muguras un pie tam jutas lepns par to ... nu nezinu nezinu ... Talak tevis pasha (528) ieshana garam musu sektoram un pagraba "zagliga" veida karogus, kurus pecak ar skerishu palidzibu ari sagrieza ... paldies ka radi man personigus zaudejumus vecit, jo tie tika sagadati par manu personigu naudu! liels paldies tev ... tik pat labi vel vareji kadam no faniem sominu panemt, maku u.t.t. reali nekas ipashi nemainitos shaja sakara - Zagliga un zemiska riciba...


Ta pat par palaistajam baumam, ko vareju lasit viena no LM atbalstitaju komentariem - par to ka itka mes planojam tur jus parmacit u.t.t. neklusti smiekligs ludzu palaizot shadas baumas! plus vel jo vairak klausoties savus mazos varonishus, kas sava starpa skola viens otram sola visu kaut ko u.t.t.

plus ja vel dazs labs musu fanu klubu uzskata ka Ultras tad atkartoshos - ne mes neesam ultras un shaubos vai busim... uz izlasi ja, bet uz Vefu man tas nav prioritate izvirzit ultru stilu!


Vai tad tu kā VEFa Scream crew vadītājs (pieņemu, ka tu tāds esi), jau ļoti labu laiku iepriekš zinot, ka konkrētajā datumā un konkrētajā laikā būs Rīgas derbijs, un visticamāk nojaušot, ka BU būs speciāli sagatavojušies, nevarēji savus plānos pakārtot tā, lai tev būtu jābrauc prom stundu vēlāk?

Ja tev pašam nav optimāla attieksme pret SC, nebrīnies, ka citiem tā ir vēl sliktāka.
ko lai saka ... es jau ta velak aizbraucu prom neka man vajadzeja but! Ja es zinaju ka BU gatavo visadus parsteigumus mums, bet nu man tas reali bija pie vienas vietas, jo mani nerausta nekadi plakatini u.t.t. :)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-02, 16:09 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 03-11, 21:12
Posts: 130
Location: FK Jelgava
Sarakste twitterī par šo pašu tēmu :mrgreen:

lailaspalina:
un vispār, Barona fani ir VEFam atvainošanos parādā. viņiem vēl daudz jāmācās, kā izturēties ar cieņu pret sevi un citiem

ralfspleinics -> lailaspalina:
domāju, ka tur arī līdz kriminālprocesam nebijā tālu, par tīšu mantas bojāšanu...kāda būs jūsu reakcija?

KrisjanisKlavin -> ralfspleinics
Ja godīgi, pretinieku atribūtikas konfiskācija savās mājas spēlēs un vispār ir Ultru kultūras sastāvdaļa. Paskaties futbolu

Piemēram, Krakovas derbijs Wisla pret Cracovia. Pretiniekiem atņemtās šalles un krekli tiek spēles laikā dedzināti stadionā

Karlis_Briedis -> KrisjanisKlavin
klavina kungs ja VEF fani butu ultras tad ja nav nekadu jautajumu, bet mes esam vnk Fani!!!!

plus Polija tie kas dedzina pretinieku atributiku ir nevis ultras, bet gan HOOLIGANI! :)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 184 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014