LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-04, 09:38

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 35  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 18:17 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 30-08, 10:09
Posts: 41
Location: Salaspils
KarlisASK wrote:
un kadi tad ir butiskakie fanu kulturas simboli??? :?


Domājams, ka šinī gadījumā tie ir domāti kulaki.


Kārli, kā tu domā, ja pretī būtu kāda laba poļu firma, vai jūs ar šo baneri uz Horvātiju aizbrauktu, kas notiktu :?: :razz: :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 18:31 
fffffun wrote:
KarlisASK wrote:
un kadi tad ir butiskakie fanu kulturas simboli??? :?


Domājams, ka šinī gadījumā tie ir domāti kulaki.


Kārli, kā tu domā, ja pretī būtu kāda laba poļu firma, vai jūs ar šo baneri uz Horvātiju aizbrauktu, kas notiktu :?: :razz: :razz:
es zinu ka nekas nebutu!!! jo pirmkart Tornado pec vakardienas speles pienaca klat teica ka smuks baneris un atbalstsloti labs un nekadas runas par hools u.t.t. man tagad atgadinaja ka sie kulaki mums nozime - VIENOTIBA!!! un ja kadam kas nepatik nu lai sez bikses un padoma ko pasi taisa!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 19:12 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
Aha... mees visi labi zinaam slaveno teicienu:Dinārs teica!
daudzi labi zin ka to Dinaars teica.Pfff... kulaki... kaada vienotiiba?! :D jums pestaaveetu vairaak baners ar tauriiti un 0,5 L alinju.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 19:15 
par sevi runa(0,5l)?????


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 21:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
jaa jaa protams, par sevi...

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 23:44 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
KarlisASK wrote:
fffffun wrote:
KarlisASK wrote:
un kadi tad ir butiskakie fanu kulturas simboli??? :?


Domājams, ka šinī gadījumā tie ir domāti kulaki.


Kārli, kā tu domā, ja pretī būtu kāda laba poļu firma, vai jūs ar šo baneri uz Horvātiju aizbrauktu, kas notiktu :?: :razz: :razz:
es zinu ka nekas nebutu!!! jo pirmkart Tornado pec vakardienas speles pienaca klat teica ka smuks baneris un atbalstsloti labs un nekadas runas par hools u.t.t. man tagad atgadinaja ka sie kulaki mums nozime - VIENOTIBA!!! un ja kadam kas nepatik nu lai sez bikses un padoma ko pasi taisa!!!


nu tad braucot uz valstīm, kur fanu kustības ir attīstītākas par to, kas notiek tavā(dināra) prātiņā, obligāti paņemat šo baneri līdzi un izkarinat to pašā redzamākajā vietā, un pēc tam varat dajebkam skiadrot, ka kulaki nozīmē vienotību :P

par iebildumiem ka to nav neviens teicis, bet izdomājāt paši. Neliels izvilkums no www.yellowarmy.lv sadaļas Fanu kluba aktivitātes/Baneris:

Cheef(tas pats kas KarlisASK)
Pievienojies: 15 Septembris 2008
Atbildes: 154
Dzīvesvieta: Arena or mezaparks

AtbildētAtbilde saņemta: 7.Oktobris.2008. Tēma: Atbildēt citējot
Izlemis naw neviens, bet to teica dinars! Es piedavaju taisit kautko lidzigu ka LEGIA, bet to atmeta man jo teica, ka tas ir hwz kas vnk newar! Kapec - tapec ka neasocijejas ar ASK! Sad kautgan ta ideja man loti patika un ne tikai man!

ja nu kāds man netic, varat tur piereģistrēties un paskatīties sīkāk šeit: http://www.yellowarmy.lv/Forums/viewtopic.php?t=59


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 23:52 
mosk izlasisi pirmo komentu??? :) un vispar aizej uz rytas forumu un vienreiz atbildi uz manu jautajumu!!! pats takl solijies ka busi patstavigs apmekletājs tur!!! :D


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 08:47 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
KarlisASK wrote:
mosk izlasisi pirmo komentu??? :) un vispar aizej uz rytas forumu un vienreiz atbildi uz manu jautajumu!!! pats takl solijies ka busi patstavigs apmekletājs tur!!! :D


klau, tas urīnforums man nav jālasa.

Bet ja runājam par rytas forumu - gaidu kad tu atbildēsi sākumā uz visu ko es rakstīju, pēc tam paskatīsimies, vai būsi pelnījis to, lai es, uz tādiem memļakiem kā tu, tērētu savu laiku.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 12:30 
klau, tas urīnforums man nav jālasa.

Bet ja runājam par rytas forumu - gaidu kad tu atbildēsi sākumā uz visu ko es rakstīju, pēc tam paskatīsimies, vai būsi pelnījis to, lai es, uz tādiem memļakiem kā tu, tērētu savu laiku.[/quote]

tad kada velna pec lien musu foruma???? :D un par memlaku atbildi???


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 14:15 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
KarlisASK wrote:
taaa bija manaun vel 3 cilveku(kuru vidu nebija dinars!!!!!) ideja kas dzima jau pagajusa gada beigas!!!! un kadi tad ir butiskakie fanu kulturas simboli??? :?

ā, tad es nepareizi sapratu - man likaas, ka juusu forumaa bija rakstiits, ka Dinārs ir atsviedis jums atpakalj ideju par Legia motiiva izmantoshanu un uzsveera, ka jaaizmanto duures. buus jaaparlasa forums.
preciizi neatbildeeshu uz tavu jautaajumu, neesmu eksperts, bet skaidrs, ka duurei ir pavisam citaada noziime fanu subkultuurai, nekaa, piemeeram, alus kausa motiiva izmantoshanai.
piemeram, FKV Lads baneris ar puisha atteelu, kas nostaajies kaujas pozaa.
vai arii "Mehaaniskaa apelsiina" motiiva izmantoshana nerada shaubu par fanu interesi uz agresiju. Duures lielaa meeraa liekamas tajaa pashaa plauktaa. Taapt kaa buldogi, dazhaadi Nāves atteli, skeleti, utt.
Manaa skatiijumaa neagresiivas ultras labaak rakstro, piemeeram, atteels ar faieri dedzinoshu fanu, kam ar shalli aizsegta mute, vai, piemeeram, vispaar kautkas ljoti neitraals - nu tur kluba logo, uzraksts, utt.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 14:26 
naves atteli!! :D:D:D:D un ko tad ar spokiem??? :D:D:D:D:D


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 14:30 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
Kārli, mani personīgi maz interesē gan basketbols vispār, gan ASK, gan tieshi juus, bet teema par YA baneri bija gana interesanta, taapeec iesaistiijos, bet tu te baarsties ar taadaam pashaam jeeliibaam, kaa savaa forumaa.
Ja cilvēkam mēģina ko paskaidrot, bet vinjsh uzvedas kaa tipisks jauno laiku Latvijas jaunietis-tirlinjsh, vienlaikus censhoties izlikties par normaalu cilveeku, tad man ir jautaajums: tu tiešām esi stulbs?

_________________
www.metalfans.co.nr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 14:43 
Offline
ultras

Joined: 15-04, 17:52
Posts: 18
KarlisASK wrote:
..... man tagad atgadinaja ka sie kulaki mums nozime - VIENOTIBA!!! un ja kadam kas nepatik nu lai sez bikses un padoma ko pasi taisa!!!


tew centas palidzet taka newajag uz reiz dirst sutit !!! ja tew newajag palidzibu lai tew izskaidro silmbolus tew ... wienakrshi to nejautaaa !!!!

un raksti uz sawiem banereim acab domadams ka tas ir starptausitskas sadraudzibas simbols !!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04-12, 19:58 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
KarlisASK wrote:

tad kada velna pec lien musu foruma???? :D un par memlaku atbildi???


atšķirībā no tevis un visas dzelteno šaikas, es par saviem vārdiem atbildu un turos pie savas pārlliecības. ko gan nevarētu teikt ne par tevi, ne taviem un dināra pakaļskrējējiem.

Jūsu forums man ir kā izklaide garlaicīgos vakaros, kad var veselīgi pasmieties par to, ko tu un dināra pakaļskrējēji spamo


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-12, 10:21 
Offline
ultras

Joined: 04-10, 11:31
Posts: 59
528 wrote:
KarlisASK wrote:

tad kada velna pec lien musu foruma???? :D un par memlaku atbildi???


atšķirībā no tevis un visas dzelteno šaikas, es par saviem vārdiem atbildu un turos pie savas pārlliecības. ko gan nevarētu teikt ne par tevi, ne taviem un dināra pakaļskrējējiem.

Jūsu forums man ir kā izklaide garlaicīgos vakaros, kad var veselīgi pasmieties par to, ko tu un dināra pakaļskrējēji spamo


Pirmam kartam,kapec pakaļskrejeji???Jaaa,Dinars ir viens no mums!Jaa,Dinars sit pie mums bungas!Jaa,Dinars tirgo ASK atributiku!Jaa,Dinars atbild par visu izbraukumu organizaciju...Bet tas nenozime kas mes tagad kadam skrienam pakal vai lienam dirsa....Yellowarmy visi lemumi tiek pieniemti kopigi!!!Nee,Briedis..Nee Dinars nekad bez parejiem vai vissmaz daziem no mums neko neizlemj....
Otram kartam,kapec mazgadigie?????Lielaka,dala no mums jau sen ir pilngadigi...Jaa,protams musu organizacija ir jaunieši un ari meitenes..Bet mums pret to nav iebildumi,ja cilveks kuram ir 15-18 patiešam ir gatvs atdot sevi pa visiem 100%(nevis ka jus paši sudzaties ka jums tur cilveki fonapec stav)Un mums videjais vecums bus pat lielaks neka jums BU!!!!
3 variants....Ko,tad nozime 0,5????Labi,es ari pirms speles un ari speles laika iedzeru kadu alinu....Bet mums,atskiriba no jums BU SEKTORA cilveki neatrodas tada alkohola reibubuma ka arena pat jaizgerbjas???Karsti???? :lol: :lol:
Ak un pats galvenais.....Tuu,te mus maci dzivot????Tu labak paskaties kas jums pasiem notiek....Labi,bijat jus spele pret ASK 40+ un sodien ari noteikti busiet daudz..Bet cik tad jus tur bijat pret Dinamo???
15+????Tur tak jus tadu šovu sarikojat!!!!Bildes e-sporta ari izcilas!!!!Ielec!!!!
Atgadinat jums speli pret ZALGIRI????Es domaju te lielaka dala cilveku,kas sajusminas par jusu sniegumu,nezin cik zemiski jus rikojoties pret savu komandu....Tapec nelien cita darzina,bet sakarto savu!!!!!
Un galvenais ko esmu pamanijis,ka jums BU loti patik list dirsa....Stastit saja foruma,Rytas Ultras foruma.Galvenais visien izpatikt???...Cik jus esat vareni un YELLOWARMY niecibas....teikšu godiga,man dazreiz smiekligi paliek...Lielies talak cik tu esi varens,galvenais lai tev pasam prieks.... :grin:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 35  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014