LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 29-04, 01:49

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 17-11, 11:26 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
ULEB Eiropas Kausa grupu turnīra pirmo spēli 25. novembrī starp Latvijas čempioniem, basketbola klubu „Barons/LMT”, un Krievijas klubu „Dinamo” gatavojas apmeklēt Maskavas komandas fani.

Klubs apkopojis informāciju par nokļūšanu Rīgā, piedāvājot līdzjutējiem uz spēli doties ar autobusu, vilcienu vai lidmašīnu. Brauciena cenas ir sākot no 126 latiem (ar autobusu) vai 158 latiem (ar vietkartēm vilcienā).

528. Jūs ar organizēsieties aktīvāk uz šo spēli? un ir ar domāts par kādu performanci?

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-11, 14:32 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
nu protams ka kaut kas tiks organizēts :)

ko tieši, nevaru pateikt, bet idejas ir, tās apstrādāsim, pieslīpēsim un kaut ko uzmuķīsim


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-11, 16:37 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 16-06, 00:14
Posts: 19
Location: BU
Saja spele netikai sniegums bija pats labakais kads jebkad BU ir bijis,bet ari skaits pat loti zolids,kadi 40 + . Vienigais pasatdeve sektora citiem vel pieklibo dazbrid.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-11, 16:48 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
Edmunds wrote:
Saja spele netikai sniegums bija pats labakais kads jebkad BU ir bijis,bet ari skaits pat loti zolids,kadi 40 + . Vienigais pasatdeve sektora citiem vel pieklibo dazbrid.


Principā jā, vairāk cilvēku tik bija pagājušo sezon uz pēdējo fināla spēli, bet daudzi tur bija tik tā, atnākuši paskatīties, nedaudz piedalīties. Šinī spēlē tiešām 40+ cilvēku varēja piesakitīt pie aktīvajiem atbalstītājiem, barons Ultrām.
Runājot par pašatdevi - jā, par to jāparunā, jāpadomā katram individuāli un visiem kopā, bet par dažiem, un arī sevi, man šaubu nav.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-11, 17:27 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 16-06, 00:14
Posts: 19
Location: BU
Butu jau baigi forsi,ja cilveki pasi saprastu,ka pasatdeve nedrikst but 50 %. Nepatikami,kad piemeram es esu kada 4 rinda,un nedzirdu ko man blakus stavosais murmina,bet dzirdu ko kads pirmaja rindaa grauj.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-11, 20:28 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
Tā nu tas bija pret cka:
http://www.youtube.com/watch?v=_qODzq_6TWs

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-11, 22:12 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Sakiet draugi,tas,kas man nav saprotams līdz galam.Kāpēc arēnā notiek tā,ka līdzjutētu dziesdāšanu mākslīgi nomāc cilvēks,kas nepiemērotā brīdī trinksķina sintizatoru vai atskaņo kādu muzikālu skaņdarbu.
Cik esmu sekojis līdzi,tad šis cilvēks regulāri,kas pie tā ir vainīgs,regulāra to dara.
Nu kaut vai norādītajā videosižetā,kad Barons Ultras uzsāk dziesmu,bet tas čorts paņem un uzliek kaut kādu muzikālu skaņdarbu.
Vai tā nav lielā mērā cūcība un necieņas izrādīšana pret līdzjutējiem?
Kāpēc es jautāju.Tāpēc,ka dibinot fan-klubu uz Dinamo Riga spēlēm,es neizbēgami saskaršos ar analogisku cūcību.kad fanu dziesmas tiks pārklātas ar pilnīgi nevajadzīgiem muzikāliem skaņdarbiem.
Un otrs jautājums.vai Jūs neesat domājuši iesniegt kolektīvu protestu,pret šāda veida cucību attiecībā pret līdzjutējiem,kas organizē supportu arenā.Un visejādi savādāk ar savu aktīvu dalību veicina fan-kultūras izaugsmi Latvijā.Vai tam vienreiz nevajadzētu pielikt treknu punktu.Līdzīgi kā ar tām padebīlajām taurītēm,no kurām spēles beigās smadzene džinkstēja!

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-11, 22:15 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Starp citu.Gribu uzteikt Barons Ultras.Malači džeki.Klātiene neesmu vērojis Jūs,bet mediāli vērojot un i-netā pasekojot,Jūs esat zirgā.Tā tik turpināt! :)

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-11, 22:48 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
Varu piekrist.
Esmu vairākas reizes aizdomājies par tām visām mūzikām mazajos momentos, kad mees graujam...piemēram kāds uztaisa piezīmi metienā, ir pazue jo tiesnesis paraada pieziimi galdinjam un ieskanaas bezsakariigs fragments no kādas dziesmas.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-11, 23:08 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Jā,jā!Es tieši par to ari runāju.Esmu skatījies basketbola spēles no Grieķijas no Spānijas,tur tāds bezpredels,kā pie mums nenotiek.Tur protams arī supports ir daudz augstākā līmenī.Fani dzied nonstopā.Vienu dziesmu,piemēram,fani var dziedāt 3-4 minūtes no vietas.Radot specifisku noskaņu un auru arēnā.bet lai kaut kāds čubriks viņus pārtrauktu supporta laikā!Manuprāt,tā ir necieņa.Un šī absurdā situācija ir jāizvērtē.Jo vairāk,tas arī mani lielā mērā skars,kad organizēšu supportu uz Dinamo Rigas spēlēm.Bet hoķī katrā momentā,kad nenotiek spēle,tiek trinkšķināts kāds skaņdarbs.Vēl vairāk.Pat tad,kad fani sauc savus saukļis,tas mērglis ņem un palaiž kaut kādu popmūziku pa virsu.Tā ir cūcība un ar to,es tā domāju,vajadzēs cīnīties.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-11, 13:15 
Offline
ultras

Joined: 06-06, 11:13
Posts: 108
Location: BU
Hokejā sintezators tiek spēlēts lai izdabātu publikai, kuri varēs organizēti pasist līdzi plaukstiņas. Protams, tam absurdam, ka jau ndesmit gadus tiek spēlētas vienas un tās pašas melodijas, neviens nepievērš uzmanību. Savukārt basketbolā sintezatoru spēlē tāpēc, ka tā dara hokejā :) Ir vairākkārt runāts ar attiecīgajiem cilvēkiem, bet kaut ko iestāstīt ir nereāli. Tā teikt - paēdušais izsalkušo nesaprot.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21-11, 19:24 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Un tas ir gana pārliecinoš stimuls,lai basītī ultras pacietīgi,bet neatlaidīgi strādātu pie supa.Nodrošinot instrumentāli vokālo izpildījumu 40 min garumā.Tā,lai muzikālais nodrošinājums publikas uzkurināšanai faktiski vairs nebūtu nepieciešams.Cits jautājums,vai basītī ultras ir spējīgi nodrošināt publikas uzkurināšanai nepieciešamo.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21-11, 19:25 
Offline
ultras

Joined: 29-09, 02:22
Posts: 155
Un tas ir gana pārliecinoš stimuls,lai basītī ultras pacietīgi,bet neatlaidīgi strādātu pie supa.Nodrošinot instrumentāli vokālo izpildījumu 40 min garumā.Tā,lai muzikālais nodrošinājums publikas uzkurināšanai faktiski vairs nebūtu nepieciešams.Cits jautājums,vai basītī ultras ir spējīgi nodrošināt publikas uzkurināšanai nepieciešamo.

_________________
Сарау тас ир невис-шайбу,шайбу а " РАЗАРВИ!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 16:31 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
KarlisASK wrote:
Image

nu jaa, izskataas gan peec hoolu banera. taa ir taisniiba, ka duures jums lika izmantot slavenais Dinārs? varbuut nevajadzeeja steigties - liidz galam visiem izskaidrot, kas ir ultru baneris, lai nedomaa tikai par reklaamu esportaa. pie tam izskaidrot cilveekiem fanu kultuuras buutiskaakos simbolus.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03-12, 17:52 
taaa bija manaun vel 3 cilveku(kuru vidu nebija dinars!!!!!) ideja kas dzima jau pagajusa gada beigas!!!! un kadi tad ir butiskakie fanu kulturas simboli??? :?


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014