LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 27-04, 02:48

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 20-06, 03:49 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 20:29
Posts: 164
Location: Riga/London
KarlisASK wrote:
doma man sita te hokeja fanosana patik???? nepatik!! :( es jau ar daudziem esmu runajis no ask faniem un mes jau lenam spiezam uz to ka vajag dziedzat, sauklu daudzveidiba vismaz kadi 7-10 saukli!!! piemeram kad bija fucis lv vs est man radas daudzas jaunas idejas ko varetu jaunu izdomat jo sada tipa fanosana man un vel daudziem iet pie sirds un jau nakamaja diena kad bija basis sievietem lv vs blr man pilnigi bija besis no tas fanosanas tapat ka vel daudziem kas iepriekseja diena bija uz fuci!!!! sobrid es jau zinu ka kadi 40 cilveki ari stavetu kajas un dziedatu fanotu ta ka nakas visu speli! vnk jo lielaks barins jo labak speletajiem uz laukuma spelejas!! ;) un es ar dinaru jau labu laiku neesmu runajis vnk zinu ka bus biletes uz u 20 turniru pieejamas par brivu!!!!


Nu tas labi,ka tu esi pret taadu "fanoshanu" =)))
Visai Eiropai jau sen i pielecis ka efektiigaakais,skaistaakais,interesantaakais fanoshanas veids ir tieshi Ultras stils...
Baltijas liiga dod jums iespeeju redzeet piemeeram Rytas Ultras "Arenaa Riiga" un nemt piemeeru no viniem!
Barons Ultras izveidoja loti labu shou par godu uzvarai LV chempionaataa...
Viss ir juusu rokaas,un nauda sheit nespeelee tik lielu lomu,ir vajadziiga tikai veelme...
Savaadaak vicinaat tos triis kluba uzdaavinaatos karogus,un visu matchu sheezhus dolbiit "ASK-ASK-ASK" daudz prasmes nevajag! =)))))
Cerams ka tev ar saviem domu biedriem kaut kas sanaaks!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20-06, 17:06 
tape sobrid ari tiek domats par ari fanu kluba izveidi, kur pasi par savu dalibas maksu varesim sevi apgadat i ar karogiem i visu parejo i uz lietuvu pat faerus panemt!! :D ;) un ar RYTAS ultram mums jau ir loti draudzigas attiecibas!!!! bet nu ta vai sa, es gaidu loti nakamo gadu!! :)

P.S. jautajums vai kads kautko par sito bija dzirdejis??????
IV Фан-фестиваль в Литве
Дата публикации: 6 июня 2008, 01:07
Источник: ЕАБФ.ру
Просмотров: 4447
С 27 июня по 05 июля 2008 г. в Литве состоится
IV международный Фан-фестиваль
баскетбольных болельщиков.
В Фан-фестивале ожидается участие фанов из Литвы, России, Украины, Латвии, Польши, Эстонии. Организаторы готовы принять 80 человек.

Смета расходов по состоянию на 28 мая 2008 г.:
Проживание на турбазе в Паланге – 40-50 LTL сутки на человека.
Проживание на турбазе в Тракае – 40 LTL сутки на человека.
Питание в Тракае: завтрак – 15 LTL, ужин – 20 LTL.
Транспортные расходы. Централизованные автобусы по маршруту Паланга-Тракай (29), Тракай-Вильнюс-Тракай (30), Тракай-Каунас-Тракай (1), Тракай-Вильнюс-Тракай (3) – 100-120 LTL.
Экскурсии – 50 LTL.
Дорога из дома в Палангу и из Вильнюса домой оплачивается в индивидуальном порядке.

Предварительная программа IV Фан-Фестиваля

27.06.2008 (пт)
Паланга. Встреча и размещение участников Фан-фестиваля.
28.06.2008 (сб)
Паланга. XI Чемпионат литовских фанов с участием команд фанклубов Литвы и сборных команд России, Украины, Латвии, Польши.
29.06.2008 (вс)
Паланга. Финальная часть XI Чемпионата литовских фанов.
Тракай. Переезд и размещение участников Фан-фестиваля на турбазе "Kempingas Slenyje".
30.06.2008 (пн)
Вильнюс. Экскурсия на автобусах-кабриолетах. Пешая прогулка по Старому городу.
01.07.2008 (вт)
Каунас. Экскурсия по городу.
02.07.2008 (ср)
Тракай. Отчетно-выборная конференция EABF.
Тракай. Посещение старинного ресторана караимской кухни «Kibinine».
03.07.2008 (чт)
Тракай. Экскурсия в средневековый замок.
Вильнюс. Вечерняя экскурсия на телевизионную башню.
04.07.2008 (пт)
Вильнюс. Официальные мероприятия, посвященные 20-летию победы сборной СССР на Олимпийских играх-88 в Сеуле.
Тракай. Заключительный праздничный банкет. Концерт, дискотека.
05.07.2008 (сб)
День отъезда участников.

http://www.eabf.ru/news/?id=102


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 31-07, 09:13 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
KarlisASK wrote:
doma man sita te hokeja fanosana patik???? nepatik!! :( es jau ar daudziem esmu runajis no ask faniem un mes jau lenam spiezam uz to ka vajag dziedzat, sauklu daudzveidiba vismaz kadi 7-10 saukli!!! piemeram kad bija fucis lv vs est man radas daudzas jaunas idejas ko varetu jaunu izdomat jo sada tipa fanosana man un vel daudziem iet pie sirds un jau nakamaja diena kad bija basis sievietem lv vs blr man pilnigi bija besis no tas fanosanas tapat ka vel daudziem kas iepriekseja diena bija uz fuci!!!! sobrid es jau zinu ka kadi 40 cilveki ari stavetu kajas un dziedatu fanotu ta ka nakas visu speli! vnk jo lielaks barins jo labak speletajiem uz laukuma spelejas!! ;) un es ar dinaru jau labu laiku neesmu runajis vnk zinu ka bus biletes uz u 20 turniru pieejamas par brivu!!!!
a ko tad tu ej uz to hokeju??? :wink: :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 31-07, 09:21 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
petrini wrote:
heh, bilde no viena no labaakajiem graavieniem - LBL finaala 6.speele. zheel tik, ka ar zaagji beidzaas :neutral:
Atceros šīs sezonas pēdējo pusfināla spēli starp cka un bkv... visu 4to ceturtdaļu jūs dziedājāt: Ventspils (tad skan bungas), Ventspils (bungas) un taa visu 4to ceturtdaļu... vnk jau ausis džinkstēja no tās dziesmas...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-08, 21:58 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
KarlisASK wrote:
Ko tad basketbola fani(ultras) pa vasaru dara? :)


un ko Dinaars dara?? :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-08, 22:01 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 08-08, 21:55
Posts: 190
Location: BU
KarlisASK wrote:
tape sobrid ari tiek domats par ari fanu kluba izveidi, kur pasi par savu dalibas maksu varesim sevi apgadat i ar karogiem i visu parejo i uz lietuvu pat faerus panemt!! :D ;) un ar RYTAS ultram mums jau ir loti draudzigas attiecibas!!!!


shaubos ka ar LR ultraam,driizaak ar taadiem pashiem seedeetaajiem kaa juus kas skandee vislaik Rytas!!!Rytas!!! taa kaa juus savu ASK!!!ASK!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-08, 20:12 
Offline
ultras

Joined: 31-07, 09:10
Posts: 54
maarc wrote:
KarlisASK wrote:
tape sobrid ari tiek domats par ari fanu kluba izveidi, kur pasi par savu dalibas maksu varesim sevi apgadat i ar karogiem i visu parejo i uz lietuvu pat faerus panemt!! :D ;) un ar RYTAS ultram mums jau ir loti draudzigas attiecibas!!!!


shaubos ka ar LR ultraam,driizaak ar taadiem pashiem seedeetaajiem kaa juus kas skandee vislaik Rytas!!!Rytas!!! taa kaa juus savu ASK!!!ASK!!!
tas gan... :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02-09, 14:07 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 06-06, 08:42
Posts: 62
Location: Ventspils
asj wrote:
petrini wrote:
heh, bilde no viena no labaakajiem graavieniem - LBL finaala 6.speele. zheel tik, ka ar zaagji beidzaas :neutral:
Atceros šīs sezonas pēdējo pusfināla spēli starp cka un bkv... visu 4to ceturtdaļu jūs dziedājāt: Ventspils (tad skan bungas), Ventspils (bungas) un taa visu 4to ceturtdaļu... vnk jau ausis džinkstēja no tās dziesmas...


tads arii plaans bija - jaadzhinkst :D

_________________
11, 11, 11! Viiiri ceelaas kaujaaa!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-09, 19:55 
Offline
ultras

Joined: 14-09, 19:51
Posts: 2
asj wrote:
petrini wrote:
heh, bilde no viena no labaakajiem graavieniem - LBL finaala 6.speele. zheel tik, ka ar zaagji beidzaas :neutral:
Atceros šīs sezonas pēdējo pusfināla spēli starp cka un bkv... visu 4to ceturtdaļu jūs dziedājāt: Ventspils (tad skan bungas), Ventspils (bungas) un taa visu 4to ceturtdaļu... vnk jau ausis džinkstēja no tās dziesmas...
nu toreiz tas tā arī bija domāts - visu ceturtdaļu no vietas nomaukt neapstājoties, kas arī izdevās, protams mākslinieciskajā ziņā no tā jēgas nebija nekādas


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-09, 22:08 
Offline
ultras

Joined: 10-09, 09:28
Posts: 126
Kaarli...jaaa, bija informaacija, diemzheel no Latvijas neviens neaizdevaas, jo nebija briivs gjimenes, vai darbu apstaaklju deelj....

_________________
Pist un Slavēt!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14-09, 22:51 
Tu par to pasakumu ltu? Ew man te tada ideja radas vai butu iespejams piemeram uztaisit basa turniru starp faniem bbl komandam, atrak vnk izbraukt uz izbraukumiem?


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-09, 10:20 
Offline
ultras

Joined: 10-09, 09:28
Posts: 126
Domaaaju tas viss ir runaajams !!!

_________________
Pist un Slavēt!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22-09, 20:06 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 16-06, 00:14
Posts: 19
Location: BU
Butu jau fors basketbola pasakums starp faniem,tik diezvai kadam butu velme spelet ar suuda ask faneliem.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-09, 16:59 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 19-09, 15:43
Posts: 244
Location: Riga, Aizkraukle
Edmunds wrote:
Butu jau fors basketbola pasakums starp faniem,tik diezvai kadam butu velme spelet ar suuda ask faneliem.


Labāk jau būtu, ja diskusija būtu agumentēta...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-11, 20:38 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Šodien (15.11.2008) notika Latvijas basketbola lielais Derbijs ASK-Barons
LNT ziņās paradīja BU perfomanci ar fajieriem un karogiem.

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014