LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 07-05, 07:43

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 25-04, 20:22 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
apsveikums no mums ar!! FK Jelgavas!!!

tā tik turēt! lai veicās arī šauļos!!

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25-04, 21:03 
Offline
ultras

Joined: 28-12, 18:47
Posts: 17
....


Last edited by Roman on 10-05, 23:25, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28-04, 22:49 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
un vēl izaku lielo kaunu Barons ultrām kuri nav spējīgi ierasties un atbalstīt savējos! ok varbūt bija bet vairāk kā pīkstienu tad no viņiem nedzirdēju! gaidu jūs jelgavā!! nu lai var just kādu pretestību ar tribīnēs!!
tas ir mans personīgais viedoklis tur nav iesasitīts FK JELGAVA ultras!!! tik es!

nu ko varat???

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 00:29 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 19-09, 15:43
Posts: 244
Location: Riga, Aizkraukle
Žalgiris līdzjutējam laikam kkas nepatika

http://www.youtube.com/watch?v=o-DpDi9SknQ


Žalgiris pret Lietuvos Rytas Baltijas līgas pusfināla spēlē starp Žalgiri un ASK Rīgu

http://www.youtube.com/watch?v=D5Y6-w_8 ... re=related


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-05, 11:59 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
mozolis wrote:
un vēl izaku lielo kaunu Barons ultrām kuri nav spējīgi ierasties un atbalstīt savējos! ok varbūt bija bet vairāk kā pīkstienu tad no viņiem nedzirdēju! gaidu jūs jelgavā!! nu lai var just kādu pretestību ar tribīnēs!!
tas ir mans personīgais viedoklis tur nav iesasitīts FK JELGAVA ultras!!! tik es!

nu ko varat???


Liekas ka kādi 6 cilvēki bija jelgavā :) priekš mums tas ir ļoti slikts sniegums. Bet nu nekas, labosimies :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08-05, 12:56 
Offline
ultras

Joined: 11-06, 12:17
Posts: 328
Location: MF Liepaja
es jau protams, savukaart vareetu uzbraukt par Jelgavas FK pasivitaati Liepājā:
mozolis wrote:
vairāk kā pīkstienu tad no viņiem nedzirdēju!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10-05, 10:51 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
nu mums ir smags sezonas sākums pārāk daudz izbraukumi nevar pavilkt visus!! valka, ventspils, liepāja, valmiera ir ko braukt!!! bet centīsimies lai nav tā ka nav neviena!!

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-06, 17:27 
Ko tad basketbola fani(ultras) pa vasaru dara? :)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-06, 22:02 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 04-11, 13:06
Posts: 216
Location: MP, Jelgava
daži pa futbolu ņemās!!! paskaties barons ultras daži ir ar CC

_________________
FK Jelgava iespējams labākais klubs Latvijā
Mītavas Patrioti (MP)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-06, 17:01 
nu tie jau pasi par sevi!!! :) vai nedomajat uz u-20 basketbola izlases maciem savakties kopa???? cik zinu tad basketbola savieniba ap kadam 100 biletem uz macu dos!!! un tada veida varetu savakties cilveki kas piemeram bija uz baltijas kausu fuci???? es piemeram biju kautgan sava dzive ta man bija 4reize!!! ;)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 16-06, 19:41 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 15-02, 17:12
Posts: 1482
В соперницы россиянкам достались
Латвия, Белоруссия и Бразилия

В Мадриде прошла дополнительная жеребьевка женского турнира Игр-2008, в ходе которой по двум группам были распределены команды, получившие последние пять путевок в Пекин, сообщает официальный сайт ФИБА. Напомним, сборные Латвии, Белоруссии, Чехии, Испании и Бразилии отобрались на Олимпиаду по итогам межконтинентального квалификационного турнира, состоявшегося в испанской столице на прошлой неделе. Таким образом, состав групп олимпийского баскетбольного турнира определился полностью и выглядит следующим образом.

Группа A: Австралия, Белоруссия, Бразилия, Корея, Латвия, РОССИЯ.

Группа B: Испания, Китай, Мали, Новая Зеландия, США, Чехия.

Расписание игр сборной России на групповом этапе. 9 августа - Латвия - РОССИЯ, 11 августа - Корея - РОССИЯ, 13 августа - Белоруссия - РОССИЯ, 15 августа - РОССИЯ - Бразилия, 17 августа - Австралия - РОССИЯ.

В 1/4 финала из обеих групп выходят по четыре лучшие команды.

_________________
Image
http://belultras.by


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-06, 00:28 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 20:29
Posts: 164
Location: Riga/London
Впервые Латвия(после 1991) на Летней Олимпиаде представенна в КОМАНДНОМ виде спорта!
Наши девчёнки молодцы :wink:

_________________
klau,kas ta man-parastam pacanam,kam paari dvacaram?!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-06, 08:10 
Isteniba baigais prieks par musu meitenem! Cerams ka tik Ieva Tare izveselosies! Jo maca pret Angolu meitene skreja uzbrukuma, paklupa un izgrieza roku! :(


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-06, 12:43 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 07-06, 14:54
Posts: 589
Location: Riga
KarlisASK wrote:
nu tie jau pasi par sevi!!! :) vai nedomajat uz u-20 basketbola izlases maciem savakties kopa???? cik zinu tad basketbola savieniba ap kadam 100 biletem uz macu dos!!! un tada veida varetu savakties cilveki kas piemeram bija uz baltijas kausu fuci???? es piemeram biju kautgan sava dzive ta man bija 4reize!!! ;)


Klau kārli, ieteiktu daudz nerunāt, ja nezini kas un kā ir.
Kas tad dinārs nevar supu novākt ? par to nemaksā ? :P

Nedomāju, ka šeit esošajiem cilvēkiem ir liela interese kliegt hokeja saukļus basketbolā. ļoti labi takš visiem ir zināms, kas notiek ar izlases suportu basīti un hoķī. Man tas šķiet pretīgs.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19-06, 18:53 
doma man sita te hokeja fanosana patik???? nepatik!! :( es jau ar daudziem esmu runajis no ask faniem un mes jau lenam spiezam uz to ka vajag dziedzat, sauklu daudzveidiba vismaz kadi 7-10 saukli!!! piemeram kad bija fucis lv vs est man radas daudzas jaunas idejas ko varetu jaunu izdomat jo sada tipa fanosana man un vel daudziem iet pie sirds un jau nakamaja diena kad bija basis sievietem lv vs blr man pilnigi bija besis no tas fanosanas tapat ka vel daudziem kas iepriekseja diena bija uz fuci!!!! sobrid es jau zinu ka kadi 40 cilveki ari stavetu kajas un dziedatu fanotu ta ka nakas visu speli! vnk jo lielaks barins jo labak speletajiem uz laukuma spelejas!! ;) un es ar dinaru jau labu laiku neesmu runajis vnk zinu ka bus biletes uz u 20 turniru pieejamas par brivu!!!!


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 524 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014