LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 27-04, 02:26

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 433 posts ]  Go to page Previous  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next
Author Message
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 21-11, 03:01 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Dugges Xmass Idjit , Imperial Stout 9,5 % Zviedrija

Es nesaprotu , ar ko šis atsķira sno parastā imperial stout, sķiet ka Čristmas tikai ta pielikts, bet labs, ļoti labs, varētu dzer visu muzju, mav ta ouatmeal stout garša, kas atgādina rupjmaizi un stipru grauzdējumu bet ļoti laba vieglāka garša

Stout - alus aristikrāts, taja pasča laika underdog , tauta neperk, maz pērk, maz taisa, un saglabā vairāk tradicijas, nebus tā ka pārtaissis lai apmierinātu masas

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 30-11, 04:15 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Amager/Grassroots Shadow Pictures 8% Double IPA , Denmark 2014

Mana pirmā DIPA, IPA un DIPA sķiet atsķiras tikai ar alkohola %. Labas putas, noturīgas, ļoti ilgi, pudele pat pēc 5 dienam , būdama tukša, smarzjoja pēc IPA. Garša, laba, izteikta, super izsteikti apiņi , noturīga. Man neka slikta nav ko teikt. Alus, laikam limited edition 2014 kaut kāds, pat mājas lapā nav info. Gribu vēl

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 07-12, 19:30 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Nörge Ö – Undelig Jul 6,5% - Ale, Norway

Es veikalā izlasīju, ka tas ir ale, bet kad nopirku, pagoglēju, rakstīts ka glögg, un es neciesču to skandināvu dzērienu, īpaši vājos.
Tad es biju tā uztraucies, kā garšos, kas būs, bet beigās, tam ir glögg, porter un ale, smarsža, graša un īpašības, vislabākais pārsteigums kas alū var būt, es vēlos vēl. Tā ir īsta ale, kā mājās taissita, kad valdība nepisa smadzenes, un nebija jāmaksā nodokļi

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 07-12, 19:33 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Midtfyns Jule Stout - 7,6% stout, Denmark

Ļoti labs stout, super noturīgas putas, garša, gan no pudeles, gan no glāzes,neatkarīgi no tenpretūras un cik ilgi ir ataisīts , nav tik stipra rupjmaizes garša, var dzert lielos daudzumos, kas ir labi,

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 09-12, 02:42 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Hornbeer - Russian Imperial Stout , 8,1 % Denmark

Es laikam esmu dzēris pārāk daudz stout lai spētu raksturot , nu klasisks stout, grauzdēts iesals, garša utt, putas, labakas kā ''parastiem'' aliem, es teikšu pa pusei no Guinness un Killkaney draught, ko pārdoot pub kā lejamo un bundzjās , garšīgas, bet ilgāk stāv glāzē, garša izgaist un vajag vairāk mutē, lai sajustu

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 17-12, 22:43 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Uzņēmumā Bauskas alus veic vērienīgu remontu
Image
Uzņēmumā «Bauskas alus» jau nepilnu mēnesi nepilda dzērienu stikla pudelēs. Tas tādēļ, ka vecās iekārtas demontētas, to vietā tiek uzstādītas jaunas. SIA «Bauskas alus» stikla pudeļu pildīšanas cehā jauno iekārtu uzstādīšana tuvojas noslēgumam.

stikla pudeļu pildīšanas iekārta, kas nokalpoja 14 gadus, neesot bijusi jauna, bet gan pēc kapitālā remonta. Tagad uzņēmums iegādājies pilnīgu jaunu Čehijas firmā «NATE» ražotu līniju. Komplektā ietilpst stikla pudeļu mazgāšanas iekārta, jauna transportieru sistēma, kā arī moderna pildīšanas mašīna. Šīm iekārtām pievienos esošo etiķešu pielīmēšanas mašīnu, kuru uzņēmums iegādājies pirms diviem gadiem. Kopumā rekonstrukcija «Bauskas alum» izmaksājusi ap 550 000 eiro.

Iekārtas Bauskā montē Čehijas firmas «NATE» speciālisti, viņiem palīdz uzņēmuma strādnieki. Paredzēts, ka šonedēļ pamatdarbus pabeigs. Janvāra pirmajā pusē čehi atgriezīsies, lai līniju palaistu un pabeigtu iekārtu regulēšanu.

vairāk nekā 600 000 eiro uzņēmums ieguldījis attīstībā. Pie pircējiem nonākuši divi jauni produkti: stikla pudelēs pildītais «Kvass» un «Meistara alus». Līdztekus minētajai stikla pudeļu pildīšanas līnijai šogad finansējums izlietots jauna veikala «Bauskas miestiņš un citi labumi» atvēršanai. V. Barskovs uzskata, ka tirgotava vēl atrodas cerību stadijā, jo ir cerības uz tūristu lielāku interesi nākamgad.

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 23-12, 18:19 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://rewine.se/antligen-lanseras-sons ... amber-ale/


Sons of Anarchy amber ale
izskatas ka ir uzlijts tikai vards, nekas vairak,
zinama mera angli ir jocigi, rada lietas un citi ir labaki
futbols, regbijs, krikets - Anglija ir vaja
ale, stout , porter utt amerikani rada labaki, stipraku, nevis 3,7% man nepatik pubu standarts, alus ir majas dzeriens, vai baudas dzeriens nevis sedet 7h puba

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 24-12, 02:32 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
iedzeru piebalgas un aldara porter

sodien choling out ar

BenRiach 12 years old single malt
Speyside malt
Labs malt, tiesi no skotijas, zel ka 12 gadigais, gribetos luxusa, loti ipatneja garsu, faktiski nejut, maiga, ar viskiju ir ak ar sievieti, Mazak to dzer, vairak saproti cik labs tas ir

tik un te mans milakais bus Black Bowmore 1964 gada laikam 1000 pudeles bija izlaistas , kops tas dienas, man vajag luxus

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 24-12, 03:03 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Störtebeker Weihnachts-Bier, 6.5%, dunkelbock, Vācija

Es pazīstu šis daritavas Bock, hefe weizen labi, es varu tos dzert, tas ir labs,
kad es sāku dzert to, garša mazliet ir Bock, bet vēlāk, tas ir 100% dunkel vai schwarzbier
Labakais tumšais Bock IMO no Vācijas ir Ayinger Winter Bock,

Sits 6,5% ideāls ziemai IMO

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 18-01, 02:40 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Lielākā Latvijā ražojošā alus darītava "Cēsu alus" radījusi jaunu alus zīmolu. "Brūža alus" ir Cēsu alus darītavas galvenā alus meistara Māra Gramberga īpaši izveidota alus sērija, tajā iekļaujot trīs dažādas alus šķirnes.


http://cesis.pilseta24.lv/zinas/46/339474

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 29-01, 12:49 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Aldaris jaunu produktu attīstībā un alus kultūras popularizēšanā investēs 2 miljonus eiro

Alus darītavai Aldaris jaunu alus šķirņu attīstībā un alus kultūras popularizēšanā plāno investēt 2 miljonus eiro, informē kompānijas komunikāciju direktore Laura Krastiņa.

Šogad, kad alus darītava atzīmēs 150 gadu jubileju, galvenais akcents arī tiks likts uz jaunu alus šķirņu attīstību un alus kultūras popularizēšanu. Alus cienītājiem būs iespēja ne tikai baudīt jaunas, tirgū vēl nebijušas craft alus šķirnes, bet arī pašiem iesaistīties jaunu šķirņu radīšanā un izvēlē. Kopumā jaunu produktu izstrādē un ieviešanā tirgū šogad plānots investēt aptuveni pusmiljonu eiro.

Aprīļa beigās Aldara vēsturiskajā alus darītavā tiks atklāts modernākais alus muzejs Baltijā, kurā ieguldīts aptuveni 1,5 miljoni eiro. Muzeja atklāšanas ietvaros tiks rīkota arī starptautiska alus konference, kurā piedalīsies viens no ietekmīgākajiem craft jeb ekskluzīvo alus šķirņu kultūras pārstāvjiem pasaulē – šīs kultūras aizsācējs ASV Garets Olivers no Brooklyn Brewery.

Jau pašlaik ir izsludināts konkurss alus mājražotājiem, kura uzvarētājam būs iespēja brūvēt savu alu Aldara vēsturiskajā darītavā.

Alus darītavas Aldaris pirmsākumi meklējami 1865. gadā, kad pēc Bavārijas vācieša Joahima Daudera ieceres Rīgas nomalē tika uzcelta alus darītava Waldschlösschen jeb Meža pils. Aldaris joprojām atrodas savā vēsturiskajā vietā un arī alus brūvēšanas tradīcijas ir saglabājusi līdz pat mūsdienām.

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 31-01, 16:24 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Amager / Jester King Danish Metal - Imperial Stout, 10% Limited Edition

Razots sogad
ne es neklaisijos metalu, jeb kurs alus iet pie muzikas ipasi platem
Sis ir labs, 10% bet sajuta ka 8%, labas putas, garsa, smarza, pecgarsa , labs stouts

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 31-01, 16:47 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
HaandBryggeriet Norwegian Wood - smoked ale 6.5% Norway

Labs rugtums, laba ale... glizi ka rauchbier, bet ne ista, dulkana krasa, laba rugta garsa visu laiku, tiesi ar so man asiociejas ale ... zel ka nav rauchbier cena

Image

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 03-02, 11:12 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 05-06, 14:20
Posts: 2224
Location: Skonto "H-Side"
Valmiermuižas alus šogad investēs 1,1 miljonu eiro

2014. gadu Valmiermuižas alus noslēdzis ar apgrozījumu 3,39 miljoni eiro, un tas ir par 36% vairāk nekā gadu iepriekš. Šogad Valmiermuižas alus ar Lauku atbalsta dienesta (LAD) atbalstu investēs 1,1 miljonu eiro. Puse no investīcijām tiks ieguldīta portera alus darīšanā eksporta tirgum, otra puse – bezalkoholisko Latvijas augļu-ogu zelteru un kvasa darīšanā no Latvijas iesala graudiem, liecina uzņēmuma sniegtā informācija.

Pārdotā alus daudzums pērn audzis par 27,3%, kopumā sasniedzot 1,86 miljonus litru. No tā teju 1% eksportēts uz Igauniju. Šogad eksportu uz Igauniju plānots dubultot, bet ilgākā laikā alus baudītājiem Baltijas jūras reģionā plānots piegādāt 10% no izbrūvētā.

Šogad Valmiermuižas alus plāno ciešāk sadarboties ar Latvijas zemniekiem, lai no Latvijas miežu iesala graudiem uzsāktu Valmiermuižas kvasa brūvēšanu, un no dabīgām pašmāju augļu-ogu sulām bezalkoholisku zelteru gatavošanu. Nepieciešamo izejvielu sagāde Latvijā pietiekošā apjomā un augstā kvalitātē būšot liels izaicinājums.

Pirmo pieredzi sadarbībā ar Latvijas lauksaimniekiem Valmiermuižas alus guva pērn, kad uzsāka brūvēt Latvijas graudu iesala dzērienu Zelta Zirgs bez pievienota cukura, kam gaišo miežu iesalu piegādā iesalnīca LATRAPS Staļģenē.

_________________
"ULTRA" heisst soviel wie "extrem", Ultras sind also die extremen Fans


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALUS... un PABi...
PostPosted: 06-02, 15:44 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.bocq.be/english/ownbrands/saison_1858.php

Mans 1. saison alus., un 1. ar sampja korki
Tipisks belgu vit bier , laba sputas, skana, smarza, bagata garsas bukete, 800gr pudele, laba.
tada sausa garsa, skabums , atgadina, sampi, vai sausvinu... ka var dzer sampi, ipasi aukstu, man riebjas auksts sampis, mesls... labak alu(kaut gan idiotic ari alu pasrsalede)

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 433 posts ]  Go to page Previous  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014