LATVIJAS ULTRAS

LAT futbola forums
It is currently 26-04, 15:35

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Next
Author Message
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 15-11, 23:36 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Ja kads man teiks ka nav iespejams saprast tad es nezinu ko es darisu
Es speju brivi runat ka vini...un tas vel ir civilzets dialekts

http://www.youtube.com/watch?v=cENbkHS3mnY

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 01-12, 20:56 
Offline
ultras

Joined: 24-03, 20:23
Posts: 231
https://twitter.com/liana_langa:
Dānijas Kokedalas pilsētā musulmaņu vairākums IEBILST pret Zmsv eglītes uzstādīšanu pilsētā (mēs svētkus nesvinam,nevajag, esam vairākumā)

http://www.dr.dk/Nyheder/Andre_sprog/En ... 121002.htm


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 02-12, 00:41 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
zigiss wrote:
https://twitter.com/liana_langa:
Dānijas Kokedalas pilsētā musulmaņu vairākums IEBILST pret Zmsv eglītes uzstādīšanu pilsētā (mēs svētkus nesvinam,nevajag, esam vairākumā)

http://www.dr.dk/Nyheder/Andre_sprog/En ... 121002.htm


Vecas zinas bet man nav ko teikt .... kas nakamais , nozelojami
man zel ka lielakums eiropiesdi ir vaji, kas notika ar karevjiem, vikingiem,

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 02-12, 18:01 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Bet ko var gribet no stulbajiem Eiropiesiem kas blau 'izreala ir nazies, lai dzivo palestina''
Mani prioeceja tas ka izreala iebruka palestina, apsaudija vinus, vini ir musulmani atceratie sto arabs arabam bralis, musulmanis musulmanim bralis( kaut gan irana necies arabus )
ja mes blaujam ne islamu eiropa , kada jega atbalstit palestiniesus. vini visi ir teroristi
Izreala izdarija to ko mes baidaies, lai mazinata arabu speku, un ietekmi ir jaincinina krievijas ekonomika un ietekme pasaule, tad kina .... arabi tad kritie sno musu rokas

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 06-12, 16:00 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.apollo.lv/zinas/krievijas-am ... bas/543705

ZJB zitadi raksti, Brivibu Kaukazam, Sibiriju Kinai, man ta dirsana no Rus puses krit uz nerviem, lai atbrivo pussy riot visprms tad dirs par parejam valstim,
Rus un cilvektiesibas smiekli nak

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 08-12, 00:16 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.apollo.lv/zinas/padomju-okup ... adu/543930

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 11-12, 13:09 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Kloneet ADOLFU HITLERU un buus kaartiiba.

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 12-12, 14:57 
Kaspar - sveicu 31 gada jubilejā šodien ;)


Top
  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 12-12, 18:48 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Grattis Kaspar

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 12-12, 18:53 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Orginaali he he he paldies,jaa 31,bet nu tocna jaapiekriit jau vienai padauzai ir,ka dziivo kaa 19 gadiigs students,sodien biski jaiemet,zel,ka Hamburdzeeni nebuus...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 12-12, 19:05 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
http://www.apollo.lv/zinas/deputats-vai ... oni/544654

piekreitu, un curka svisadi tadu gada laika iemacas swe valodu ka sovetniki latvija

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 13-12, 11:45 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Valoda ir jaazin,tas nav apspriezams...bet lv taa situaacija savaadaaka,tai pasaa cietumaa es sapratu,ka tas Krievs,kurs ar ir no LV bet nerunaaja latviski ir 100 reizes izpaliidziigaaks un cilveeciskaaks,ka tie curkas un negeri...es labaak vairs sajaa jautaajumaa nekad muuzaa neizteiksos,jo stulba sajuuta ir kad dziive piespeelee taadu situaaciju,kaa man ir gadiijies...Neko Latvijaa neviens neizmainiis un krieviem bus tikai vel lielaaka ietekme uz Latviju,skumiigi,bet taa ir tada pati realitaate,kaa par lv futbolu,es vairaak censos eiropu sargaat un krievs ari ir eiropa..
Tie pasi vaacijas neonacisti,ja agraak visai varoniigi vieni pasi kusteejaas,tad tagad,bez citu eiropas valstu neonacistiem neiztikt...
Zinat tadu cilveku IGORS SISKINS,tad vins bija visai skals aktiivists un visai skali ciinijaas un kas tagad ir ar vinu noticis...
Ir citi laiki un jaamaacaas dziivot kopaa,jo pienaaks bridis,kad latvietim bus vajadziigs krievs un otraadi...
Zinu,ka man bija visai nacionalistiska idejas ari futbolaa,bet laikam labi,ka tas palika runu liimenii...ciina jau nav par valsti,cina bus par kontinentu,es esmu eiropietis un krievs ari,man riebjas arbuuzi kuri sakrauti busaa,kuru vada melnbaardains curka saulesbrillees..man riebjas,ka bernudaarza vietaa uzcel moseju..man riebjas,ka vini vispaar ir seit...Vot taa ir probleema!!!!
Un ja padomaa,kas mes esam pa patriotiem,ja pasi dziivojam citaa valstii uz pabalstiem un visaadas citas kreisaas naudas..
Gruuti sodien uz pohaam izteikties,bet viss ir daudz savaadaak un tas,ka Rudnevs vai cits krievs nerunaa latviski taa ir viena maza nieciiga probleema...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 13-12, 12:27 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
KBH CASUALS wrote:
Valoda ir jaazin,tas nav apspriezams...bet lv taa situaacija savaadaaka,tai pasaa cietumaa es sapratu,ka tas Krievs,kurs ar ir no LV bet nerunaaja latviski ir 100 reizes izpaliidziigaaks un cilveeciskaaks,ka tie curkas un negeri...es labaak vairs sajaa jautaajumaa nekad muuzaa neizteiksos,jo stulba sajuuta ir kad dziive piespeelee taadu situaaciju,kaa man ir gadiijies...Neko Latvijaa neviens neizmainiis un krieviem bus tikai vel lielaaka ietekme uz Latviju,skumiigi,bet taa ir tada pati realitaate,kaa par lv futbolu,es vairaak censos eiropu sargaat un krievs ari ir eiropa..
Tie pasi vaacijas neonacisti,ja agraak visai varoniigi vieni pasi kusteejaas,tad tagad,bez citu eiropas valstu neonacistiem neiztikt...
Zinat tadu cilveku IGORS SISKINS,tad vins bija visai skals aktiivists un visai skali ciinijaas un kas tagad ir ar vinu noticis...
Ir citi laiki un jaamaacaas dziivot kopaa,jo pienaaks bridis,kad latvietim bus vajadziigs krievs un otraadi...
Zinu,ka man bija visai nacionalistiska idejas ari futbolaa,bet laikam labi,ka tas palika runu liimenii...ciina jau nav par valsti,cina bus par kontinentu,es esmu eiropietis un krievs ari,man riebjas arbuuzi kuri sakrauti busaa,kuru vada melnbaardains curka saulesbrillees..man riebjas,ka bernudaarza vietaa uzcel moseju..man riebjas,ka vini vispaar ir seit...Vot taa ir probleema!!!!
Un ja padomaa,kas mes esam pa patriotiem,ja pasi dziivojam citaa valstii uz pabalstiem un visaadas citas kreisaas naudas..
Gruuti sodien uz pohaam izteikties,bet viss ir daudz savaadaak un tas,ka Rudnevs vai cits krievs nerunaa latviski taa ir viena maza nieciiga probleema...


Mans posts ir provokacija, protams ka tas tiesa, ka vini ir izpaldizdigaki, bet es provoceju cilvekus, zel ka urliki nelasa ,
ja zinu to, zinu, kopiga merka Eiropas del, jamacas dzivot,. domaju jauna paudze, ari skatoties fanzone rus par vinu faniem, tiem pie kaajas politika, bet man pie pakalas ka izprovocet urlas ;D
Niggas ta provoceju te ar alkoholu un visadiem anti allhela lietam, piemeram mazliet viskijs, saspiesta autin un elpot musulmanim virsu kas nedzer , vai ar runat cik garsiga ir cukgala, un ka pec naves debesis ir tikai cikgala

Man ari riebjas, ka uzcel moseju, man riebjas vis kas notiek, man riebjas ka mes tiekam diskrimineti, bet stulbakais ir tas ka vismaz swe valduba ka sir labeja neko nedara, vismaz tagad ne ;(
Valdiba cakare pasus zviedrus, un eiropiesus,m vel tarak, bet niggas ne, sociku laika biuja ta , smadzenes ipasi nepisa, par mazam lietam, bet ka viens nigga, maja labs dators, un super uber labs nets dzeks iet uz bibleni, un maksa par neti .. so nepis, zviedrs ta izdara, sim uz reiz no arbetsförmedlink, kadel vins samaksa sek10 ka majas vina ir nets, ... agrak tadu nigi par so izdrasti
Man sak riebties viss, visi tik muld, muld bet nedara,

Visu lietu var atrisinat valdiba ar pareizu lemumu, var iztikt bez vardarbibas,
Eiropa jaua pvienojas braliba ir star underground grupam ;))

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 13-12, 12:29 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 17-11, 01:02
Posts: 403
Location: KBH
Jaa un veel tagad zinaas lasu un draugiem.lv sanemu aicinaajumus balsot par lata saglabaasanu...Blin jobanij rot,kaadeel tad staajaas eiropas savieniibaa,ja tagad ir jaablauj,tas ari ir iemesls kaadeel SISKINS seez aiz resteem...eiropas savieniibas konstituucijaa ir viens no pirmajiem pamatlikumiem Valstis,kuras iestaajas pec 2004 eiropas savieniibaa automaatiski pievienojas ari eiro zonai,tas ir,ari eiro kaa maksaasanas liidzeklis...latviesi jau par eiro nobalsoja 2004 gadaa,par kaadu referendumu un par kaadaam veel fignaam var runaat...tikai pirmaas pamatvalstis ir tiesiigas saglabaat savu valuutu..kaa,piemeeram,Daanija..
Es miilu Latviju un esmu latvietis,bet briiziem traks var palikt un tikai ar kaadu kopaa mes saglabaasim savu latviesu kultuuru un latvietiibu,vienim pasiem ir tuuliiteejs krahs...Ir jaadomaa nedadz savaadaak ir jaapielaagojas situaacijai un jaaskataas kaadu labu es no taa varu panemt,lai realizeetu savus meerkus...

_________________
STAY RUDE STAY HOOLIGAN


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: offtop
PostPosted: 13-12, 15:31 
Offline
ultras
User avatar

Joined: 31-01, 14:45
Posts: 3793
Location: In The Woods
Starp citu krievi nav sovetniki, ko es domaju pirmaja posta , sovetniki butu jaunas tauyrtas veidojumjs no urlikiem unb visam psrs tautam, kad pamatautas butu izudusas ari krievi , butu tikai vinu valoda, bet taja pasa laika izdzivotu kaukaziesu valodas ....
Krieviem ir jabut uzmanigiem ar savas valdibas velmi atjaunot psrs , jo krievi psrs butu mazakutautiba
Krievijaus problema ir vinu valdiba kas censas uztiret psrs svetuma mitu ar jeb kadu propogandu, tani pasa laika atlaujot zinamu demokratiju un ari acab kas dzivo vel psrs laika
ta par pareiticigo baznica, kas ir morali novecojusi musdienu psauale, ka ari krievu velme but starp aziju une iropu, jaizvelas venreiz kur but ..... visvairak cie skrievu tauta kas tie drasta visadi,. man vinus zel,

Kad es domaju sovetnikus tie ir tautibu sajaukums kur ietipls latviesi, krievi, ukraini, aziati, kaukaziesim, tas tads mistisks veidojums
diemzel dazi latviesi ari tur ietipls

Istu krievu var redzet un paspiest tam roku un iedzert, parunat pa puskina dzeju

Latvija dzivojosies daudzi ir sovetniki, domaju ja vini nonaktu Maskava avai Burga tad tie butu vilusies, ......

_________________
Respect Fiew, Fear None


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014